Abril Dřevostavba

Dřevostavba Abril

Dřevostavba Abril

Dřevostavba Abril Dřevostavba Abril je pro své dispoziční řešení našimi klienty jednoznačně nejoblíbenějším domem. Tato dřevostavba splňuje všechny nároky moderního bydlení. Má oddělenou denní a noční část. Zajímavý je také v poměru velikost a dispozice domu 4+1 versus cena. Ze vstupní chodby vedou dveře do samostatného WC, naproti do ložnice, dále do pokoje 1, do pokoje 2 a koupelny navazuje průchod, které spojuje jídelnu, kuchyň a obývací část domu.

Obývací část dřevostavby je opatřena třemi velkými prosklenými výlohami, které ji činní velice světlou a příjemnou. Vstup do půdního uložného prostoru je řešen stahovacími schody v zádveří. Dřevostavbu Abril ocení zejména rodinny, které volí pohodlné a zároveň ekonomické bydlení.

Cena domu 3 200 000 Kč *

*Uvedené ceny jsou za dům zhotovený na klíč, včetně dopravy do 50 km od sídla firmy, včetně DPH. Bez základové desky. Ve standardu: - izolace základového prahu Flormate, difuzně otevřená konstrukce (U=0,12 W/(m2·K), odvětraná fasáda, stropy foukaná izolace (čedičová vata Rockwool/Knauf), okna s izolačním trojsklem, střešní krytina pálená taška Tondach, gletované betony.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Dřevostavba Abril)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Tel: +420 416 878 304

Kontakt: Leoš Dvořáček
Telefon: +420 603 449 540
Email: dvoracek@dbh.cz

Kontakt: Petra Dvořáčková
Telefon: +420 604 434 532
Email: dbh@dbh.cz

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2