Dřevostavby - firma DBH

Firma DBH - dřevostavby

Na trhu s dřevostavbami od roku 1991

Od roku 1991 působíme na trhu v oblasti interiérů a dřevostaveb. Našimi prvními projekty byla realizace dřevostaveb na klíč pro španělskou firmu MENEA 3000 SL. Díky nabytým zkušenostem ze zahraničí jsme se rozhodli pro výstavbu dřevostaveb na českém trhu a spojili jsme se s předními firmami zabývajícími se technologiemi dřevostaveb.


Naše koncepce

DBH s.r.o. staví domy v difuzně otevřené konstrukci s odvětranou mezerou. Díky unikátní technologii, eliminujeme tepelné mosty a další slabá místa dřevostavby.

Naši přidanou hodnotu spatřujeme ve výstavbě léty ověřenými postupy, ale s pomocí těch nejmodernějších materiálů a technologií. Proto, naše stavby budou sloužit i dalším generacím a dřevostavba nebude devalvovat.

Jako firma chceme růst co se týče zkušeností, ale přesto si ponechat výhody menší rodinné firmy, kdy se svým zákazníkům věnujeme opravdu individuálně. Reference od našich zákazníků si můžete přečíst na našich webových stránkách.

Náš certifikovaný systém výstavby se odlišuje od ostatních firem na trhu a proto před počítáním prvotní kalkulace upřednostňujeme osobní schůzku se zákazníkem, kde můžeme náš systém výstavby představit. Dřevostavba je v průměru zrealizována za 3 měsíce, ale volba realizační firmy je rozhodnutí na celý život.

Rádi Vás proto přivítáme u nás v kanceláři nebo se velmi často se  potencionálními zákazníky setkáváme na právě probíhající stavbě.


Tel: +420 416 878 304

Kontakt: Leoš Dvořáček
Telefon: +420 603 449 540
Email: dvoracek@dbh.cz

Kontakt: Petra Dvořáčková
Telefon: +420 604 434 532
Email: dbh@dbh.cz

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2