Projekce Vaší dřevostavby firmou DBH

Projekce Vaší dřevostavby

Dva projektanti specializovaní na dřevostavby

Při projektování dřevostaveb dlouhodobě spolupracujeme se dvěma projektanty, kteří se na dřevostavby specializují. Při naší letité spolupráci bylo  vyprojektováno a realizováno více jak 20 rodinných domů. Nespecializujeme se jen na rodinné domy, ale jako dřevostavbu vám můžeme navrhnout a zrealizovat kancelářské či výrobní prostory, případě větší bytové domy. Naši projektanti vám mohou být k dispozici nejen pro samotné vytvoření projektové dokumentace, ale také v případě, kdy nemáte zcela jasnou představu, jak by měla vaše dřevostavba vypadat. Podle potřeby jsou tedy přítomni i na našich schůzkách s vámi.


Připraveni převádět vaše myšlenky a přání do projektu dřevostavby

Máte představu, jak má váš vysněný dům vypadat? Společně s našimi projektanty tyto myšlenky převedeme do reálného projektu nebo zapracujeme úpravy půdorysu například typového domu. Zároveň na základě dlouholetých zkušeností přispějeme vlastními myšlenkami a radami, jak co nejlépe využít dispozice dřevostavby i vašeho pozemku. V našem portfoliu dřevostaveb pak nabízíme 3 realizované projekty, u kterých jsme přesvědčeni, že se dobře potkávají představy zákazníků o vnitřním uspořádání domu vůči ceně dřevostavby.


Pro stavební povolení dřevostavby zajistí soubor projektové dokumentace

Samozřejmostí je zpracování celého souboru projektové dokumentace dřevostavby, tzn. nejen statická část (projekt domu), ale také situační výkresy, projekt elektro, voda a kanalizace, energetický štítek, rozhledové poměry, požárně bezpečnostní řešení a další podklady, které jsou k žádosti o stavební povolení na dřevostavbu potřeba.


Kontaktní formulář   (z kategorie: Projekce Vašeho domu)


Položky formuláře označené hvězdičkou jsou povinné (*)

Tel: +420 416 878 304

Kontakt: Leoš Dvořáček
Telefon: +420 603 449 540
Email: dvoracek@dbh.cz

Kontakt: Petra Dvořáčková
Telefon: +420 604 434 532
Email: dbh@dbh.cz

© Všechna práva vyhrazena Klasické zobrazení

Chabera - Tvorba stránek   Redakční systém: PS2